ADVINStále častejšie nakupujeme cez internet

Publikováno dne: 22.3.2016

Opäť pribudlo zákazníkov, ktorí nakupujú cez internet. Podľa štatistík malo v roku 2015 skúsenosť s nákupom v e-shope 42% ľudí. Každodenných užívateľov internetu je stále viac a viac a tým pádom rastie i objem on-line nákupov. Pre väčšinu ľudí je pohodlnejšie objednať si tovar zo svojho domova než navštevovať obchody. Na internete míňajú peniaze najčastejšie mladí ľudia vo veku 25 až 34 rokov, ale aj staršia generácia, vo veku 55 až 64 rokov, internet používa a aktívne sa podieľa na on-line nakupovaní.

Tretiu najčastejšiu položku nákupu cez internet tvoria voľne predajné lieky a doplnky stravy, ktoré sú ideálnym sortimentom na predaj cez internet. Ľudia kupujú opakovane produkty, ktoré už dobre poznajú a nemusia ich teda osobne vyzdvihnúť v kamennej predajni. Veľmi často sa jedná o drahý tovar a zákazník má možnosť na internete porovnať cenu s ostatnými predajcami a objednať ten s najnižšou cenou, veľakrát aj bez nákladov na dopravu. Tovar dostanú až domov a nemusia sa o nič starať. Spoločnosť Advin sa špecializuje na tvorbu e-shopov. Naše e-shopy sú vždy maximálne automatizované, obsluha je jednoduchá a intuitívna tak pre správcu e-shopu ako pre zákazníka, ktorý sa jednoducho a rýchlo zorientuje a proces jeho nákupu je tak čo najkratší.

referenciách nájdete e-shopy, ktoré sme naprogramovali pre našich klientov. Pokiaľ uvažujete nad vytvorením e-shopu, neváhajte a kontaktujte nás.


Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek