ADVINMikrostránky

Publikováno dne: 21.12.2015

Pod pojmom mikrostránky (tzv. mini web, microsite) si môžeme predstaviť jednoduchý web, ktorý pomáha programovať službu, produkt alebo informáciu. Jedná sa o moderný nástroj internetového marketingu. Mikrostránky poskytujú funkciu informačnú, predajnú alebo môžu slúžiť len ako obsahový web.

Výhodou mikrostránok sú nízke obstarávacie náklady a v porovnaní s plnohodnotným webom nevyžadujú takú časovú náročnosť na vytvorenie alebo na správu. Pokiaľ chcete návštevníkov priviesť na svoj hlavný web, vytvorením špecializovanej mikrostránky na to získate účinného pomocníka.

Hlavné výhody mikrostránok

Zviditeľnenie – umožní propagovať produkt či službu na viacerých miestach na internete, podpora vo výsledkoch prirodzeného vyhľadávania

Navýšenie predaja – mikrostránky je možné využiť na priamy predaj produktu, môžu tiež zbierať kontaktné údaje zákazníkov

Informácie – podávajú jasné, prehľadné a konkrétnejšie informácie

Financie – výhodou je nízka finančná náročnosť

Design – vďaka menšiemu rozsahu informácií sa môžete viac zamerať na vizuálnu stránku webu

Pokiaľ uvažujete o vytvorení mikrostránok , pozrite sa v referenciách na nami vytvorené stránky a neváhajte nás kontaktovať.

 


Slovenský zákazník uprednostní prehľadný a jednoduchý e-shop pred tým veľkým.


10.8.2023

viac

O priazni zákazníkov rozhodujú mobilné zariadenia.


6.3.2023

viac

V období Vianoc ľudia stále častejšie nakupujú online. Stále častejšie však, vďaka pandémii, nakupujú na lekárenských e-shopoch.


15.12.2022

viac
» archív noviniek