ADVIN


Sortiment lekárne na e-shope
  • zoznam produktov e-shope je stále aktuálny
  • údaje o produktoch sú načítané automaticky
  • možnosť ponúkať i produkty, ktoré nie sú aktuálne na sklade
  • e-shop je prepojený s Heureka.sk
  • »  viac informácií


Sortiment lekárne v e-shope

Zobrazenie kompletného sortimentu distribútorov

Vzhľadom k obsiahlosti sortimentu ponúkaného v online lekárňach by bolo neúnosné plniť e-shop tovarom ručne.

Naše riešenie je založené na automatizovanom importovaní položiek sortimentu zo skladového systému lekárne a tiež z cenníku distributora (veľkoobchodu).

E-shop súčasne využíva automatické načítanie fotografií, popisov a odkazov na príbalové letáky od spoločnosti PharmINFO (ADC).

Aktuálne cenníky veľkoobchodu sa každý deň automaticky sťahujú a publikujú, prevádzkovateľ e-shopu teda nemá vôbec žiadnu prácu ani s priebežnou aktualizáciou cien, ani s vyraďovaním položiek, ktoré už v ponuke veľkoobchodu nefigurujú.


Spolupráca so skladovým systémom lekárne

Prepojením e-shopu lekárne s lekárenským softwarom je možné zobrazovať v e-shope sortiment a ceny nezávisle na ponuke distribútora. Prepojenie funguje obojsmerne – všetko sa exportuje zo systému do e-shopu, naspäť sa importujú prijaté objednávky.


Sortiment lekárne v zrovnávačoch tovaru

Samozrejmou súčasťou našich lekárenských e-shopov je vytvorenie XML feedov pre Heureka.sk, prostredníctvom ktorých je možné hneď po spustení e-shopu začať úspešne predávať.Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek