ADVIN


Sortiment lekárne na e-shope
  • zoznam produktov e-shope je stále aktuálny
  • údaje o produktoch sú načítané automaticky
  • možnosť ponúkať i produkty, ktoré nie sú aktuálne na sklade
  • e-shop je prepojený s Heureka.sk
  • »  viac informácií


Sortiment lekárne v e-shope

Zobrazenie kompletného sortimentu distribútorov

Vzhľadom k obsiahlosti sortimentu ponúkaného v online lekárňach by bolo neúnosné plniť e-shop tovarom ručne.

Naše riešenie je založené na automatizovanom importovaní položiek sortimentu zo skladového systému lekárne a tiež z cenníku distributora (veľkoobchodu).

E-shop súčasne využíva automatické načítanie fotografií, popisov a odkazov na príbalové letáky od spoločnosti PharmINFO (ADC).

Aktuálne cenníky veľkoobchodu sa každý deň automaticky sťahujú a publikujú, prevádzkovateľ e-shopu teda nemá vôbec žiadnu prácu ani s priebežnou aktualizáciou cien, ani s vyraďovaním položiek, ktoré už v ponuke veľkoobchodu nefigurujú.


Spolupráca so skladovým systémom lekárne

Prepojením e-shopu lekárne s lekárenským softwarom je možné zobrazovať v e-shope sortiment a ceny nezávisle na ponuke distribútora. Prepojenie funguje obojsmerne – všetko sa exportuje zo systému do e-shopu, naspäť sa importujú prijaté objednávky.


Sortiment lekárne v zrovnávačoch tovaru

Samozrejmou súčasťou našich lekárenských e-shopov je vytvorenie XML feedov pre Heureka.sk, prostredníctvom ktorých je možné hneď po spustení e-shopu začať úspešne predávať.Slovenský zákazník uprednostní prehľadný a jednoduchý e-shop pred tým veľkým.


10.8.2023

viac

O priazni zákazníkov rozhodujú mobilné zariadenia.


6.3.2023

viac

V období Vianoc ľudia stále častejšie nakupujú online. Stále častejšie však, vďaka pandémii, nakupujú na lekárenských e-shopoch.


15.12.2022

viac
» archív noviniek