ADVIN


Možnosti administrácie e-shopu
  • príjem a administrácia objednávok
  • stanovenie akciových cien a zviditeľnenie vybraných produktov
  • tvorba kategórií produktov, ošetrenie problematických produktov
  • publikovanie noviniek
  • ľubovoľné možnosti rozšírenia funkcií
  • »  viac informácií


Administrácia e-shopu

Správa e-shopu lekárne jednoducho a rýchlo

Pri realizácii lekárenského e-shopu nemyslíme len na návštevníkov, ale aj na personál lekárne, ktorý sa bude starať o prevádzku e-shopu. Správa e-shopu musí byť intuitívna a maximálne prehľadná, aby poverený pracovník lekárne mohol venovať spracovávaniu objednávok čo najmenej času.


Prostredie administrácie e-shopu lekárne

E-shopy lekární pre našich klientov programujeme vždy na mieru ich požiadaviek. V žiadnom prípade nepoužívame krabicové alebo univerzálne riešenia.

Práve preto dokážeme vytvoriť administračné rozhranie maximálne jednoduché a zamerané len na podstatné prvky, ktoré sú dôležité pre prácu s e-shopom.

V štandardne vybavenom e-shope sú nasledujúce možnosti správy administrácie:


Akčné ceny, novinky, marže

V administrácii e-shopu môžete jednoducho pracovať s cenotvorbou, publikovaním akčných produktov, noviniek a ďalšieho obsahu.

Administrácia neobsahuje žiadne zbytočné tlačidlá či nevyužívané funkcie, ale len zmysluplné ovládacie prvky.


Zaškolenie obsluhy e-shopu lekárne

Pri odovzdaní e-shopu osobne zaškolíme personál lekárne do administrácie e-shopu, všetko detailne vysvetlíme a odporučíme Vám tie najvhodnejšie nástroje internetového marketingu s cieľom čo najrýchlejšie prilákať zákazníkov do Vášho e-shopu.


Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek