ADVINTrendy on-line marketingu

Publikováno dne: 21.12.2015

Hlavným trendom súčasnosti sú mobilné a responzívne weby, ktoré umožňujú pohodlné prehliadanie webových stránok na mobilných zariadeniach alebo tabletoch. Ľudia stále častejšie používajú na vyhľadávanie informácií alebo na nakupovanie na internete mobilné telefóny alebo tablety. Stránky, ktoré nie sú prispôsobené pre mobilné zariadenia, sú preto v značnej konkurenčnej nevýhode.

Ďalšie informácie o mobile-friendly weboch sa dozviete v našej novinke.

Ďalším z dôležitých trendov on-line marketingu je tzv. Content marketing, alebo tiež obsahový marketing, ktorého význam neustále stúpa. Jedná sa o publikovanie a vytvorenie kvalitného obsahu na internete a predovšetkým na sociálnych sieťach. Vďaka internetu môžu spotrebitelia vyhľadávať informácie z viacerých zdrojov, čo ešte prednedávnom nebolo možné. Užívatelia mali k dispozícii len obmedzené množstvo informácií. Medzi najúčinnejšie nástroje obsahového marketingu patria sociálne siete, blogy, newslettry a články na webových stránkach.

Jedným z ďalších trendov je zastúpenie na sociálnych sieťach, kde sa firmám ponúkajú nové možnosti, ako vytvárať a umiestňovať zaujímavý obsah v rôznych formách. Už to nie je len Facebook, ktorý je najpoužívanejší na území Slovenskej Republiky, ale taktiež Twitter, Pinterest, Google+, Tumblr a Instagram.

 


Nakupovanie on-line má opäť vzostupný trend.


9.1.2020

viac

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru v uplynulom roku a do nového roku 2020 Vám prajeme veľa zdravia, šťastia, osobných i pracovných úspechov.


12.12.2019

viac

Na otázku Kedy začať s e-shopom existuje jednoduchá odpoveď. Kedykoľvek.


5.11.2019

viac
» archív noviniek