ADVINBudovanie spätných odkazov

Publikováno dne: 23.10.2015

Linkbuilding, inými slovami budovanie spätných odkazov, je neoddeliteľnou súčasťou marketingovej propagácie webu. Jedná sa o jednu z off-page metód SEO, kedy propagujeme vlastný web za pomoci budovania spätných odkazov.

Najčastejšie sa linkbuilding realizuje formou PR článkov, blogov a odkazov na sociálnych sieťach. Práve sociálne siete sa stali zásadné pre umiestňovanie odkazov. Ľudia hodnotia svoje skúsenosti a zdieľajú názory i odkazy medzi sebou práve v priebehu komunikácie na sociálnych sieťach. Sociálne siete sú miestom, kde sa stretáva veľké množstvo užívateľov a prebieha tu teda budovanie a zdieľanie odkazov vo veľkej miere.

Cieľom linkbuildingu je navýšenie návštevnosti daného webu a tiež zlepšenie pozície webovej stránky v prirodzenom vyhľadávaní. Ďalšie informácie o linkbuildingu si môžete prečítať v našej novinke „Linkbuilding ako nástroj optimalizácie webu“.

Pokiaľ Vás zaujíma problematika SEO off-page alebo sociálnych sietí, neváhajte a obráťte sa na nás.


Slovenský zákazník uprednostní prehľadný a jednoduchý e-shop pred tým veľkým.


10.8.2023

viac

O priazni zákazníkov rozhodujú mobilné zariadenia.


6.3.2023

viac

V období Vianoc ľudia stále častejšie nakupujú online. Stále častejšie však, vďaka pandémii, nakupujú na lekárenských e-shopoch.


15.12.2022

viac
» archív noviniek