ADVINPre weby prázdniny neexistujú!

Publikováno dne: 14.7.2015

Ľudia síce chodia na dovolenky, ale u obchodníkov rozhodne o prázdninách nehovoríme. Je to čas príprav a plánov na nadchádzajúcu nákupnú horúčku v rámci vianočných nákupov.

Ani Váš web nemusí cez prázdniny zaháľať. Je to čas, kedy máte priestor pre jeho modernizáciu či naprogramovanie verzie, ktorá je optimalizovaná pre mobilné zariadenia. Veď práve z telefónov a tabletov ľudia nakupujú a nakupovať budú čím ďalej tým viac. Ľudia naviac neustále hľadajú informácie, a to kde inde než práve na internete a weboch spoločností a podnikov. Bez webovej stránky je podnik takmer stratený. Pripravte sa na vianočné nakupovanie inovovaním webu pre jednoduchší nákup Vašich zákazníkov.

 


Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek