ADVINMobilné nákupy v budúcnosti

Publikováno dne: 17.8.2015

Internet je stále rozšírenejším nástrojom pre možnosti získavania dát, informácií, ale tiež miestom kontaktov a je miestom nových príležitostí.

Ľudia využívajú internet v každodennom živote. Podnikatelia, firmy i veľké spoločnosti by sa bez webových stránok či e-shopov nezaobišli. On-line obchodovanie sa v priebehu niekoľkých posledných rokov rozšírilo hneď niekoľkonásobne. Ľudia si zvykajú nakupovať na internete čím ďalej tým viac. K tomu prispievajú i mobilné zariadenia. Webové aplikácie, ktoré sú naprogramované ako mobilné alebo sú responzívne, napomáhajú rastu nákupov i celkového pohybu užívateľov po internete, sú lepšie radené vo výsledkoch vyhľadávania a tiež dosahujú väčšie zisky.

Stále viac e-shopov a webov preto nájdeme práve v týchto podobách. Ako vyzerá mobilný alebo responzívny web? To si môžete prečítať v našej novinke. V prípade otázok nás neváhejte kontaktovať.


Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek