ADVINE-shop ešte pred Vianocami

Publikováno dne: 26.6.2015

Jeseň patrí k najziskovejším obdobiam z celého roka. Je to z dôvodu blížiacich sa Vianoc, kedy ľudia nakupujú darčeky na internete a to v stále vzrastajúcej miere.

Ľudia si zvykli uľahčovať si život za pomoci internetu všetkými možnými spôsobmi. Nákup nie len vianočných darčekov tak nie je výnimkou. Ľudia môžu vďaka internetu nakupovať 24h denne a využiť tak flexibilitu tohoto odvetvia. Prehliadať e-shopy a objednávať svoj tovar môžu zákazníci jednoducho kedykoľvek a kdekoľvek vďaka mobilným zariadeniam. E-shopy, ktoré sú optimalizované pre mobilné zariadenia sú potom pre návštevníka ľahšie ovládateľné. Ten si tak môže pohodlne prehliadať tovar i nakupovať na svojom mobilnom zariadení bez obmedzení.

Najväčší objem nákupu e-shopy zaznamenávajú od septembra až do decembra. V tejto dobe sa tiež zosilňuje marketingová propagácia produktov i celých e-shopov. Teraz, cez prázdniny, prichádza tá správna doba, kedy je nutné začať programovať e-shop, aby ste stihli ešte tohtoročné vianočné nákupy Vašich zákazníkov.

Ak potrebujete poradiť s tým, ako by mal Váš e-shop vyzerať, neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 


Slovenský zákazník uprednostní prehľadný a jednoduchý e-shop pred tým veľkým.


10.8.2023

viac

O priazni zákazníkov rozhodujú mobilné zariadenia.


6.3.2023

viac

V období Vianoc ľudia stále častejšie nakupujú online. Stále častejšie však, vďaka pandémii, nakupujú na lekárenských e-shopoch.


15.12.2022

viac
» archív noviniek