ADVINImplementácia platobných brán

Publikováno dne: 2.9.2013

Používanie platobných brán PayU, GoPay alebo PayPal je stále žiadanejšie, tak ako od zákazníkov e-shopov, tak aj od ich prevádzkovateľov.

V dnešnej dobe, kedy čím ďalej viac ľudí trávi denne na internete niekoľko hodín, rastie dopyt po online službách všetkého druhu.

Platenie nákupov cez internet, či už pomocou internetového bankovníctva alebo pomocou platobnej karty, je pre týchto ľudí na dennom poriadku. Prečo chodiť na poštu so zloženkami alebo platiť objednané produkty na dobierku, kedy musíte mať pri sebe hotovosť?

Metóda platenia prostredníctvom platobných brán je najbežnejšou metódou v prípade internetových obchodov. Preto sú mnohé z e-shopov z našej produkcie vybavené platobnou bránou, ďalšie s týmto prianím prichádzajú a implementáciu platobnej brány im robíme dodatočne.

Najlepšie skúsenosti máme s implementáciou platobných brán PayU, GoPay alebo PayPal.

Pokiaľ tiež chcete mať moderný e-shop, vybavený elektronickou platobnou bránou, kontaktujte nás s Vašou požiadavkou.


Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek