ADVINObrázek

Lekáreň US


www.lekarna.us

Predstavujeme Vám e-shop Lekarna.us s novým vzhľadom. Veľmi príjemný design a ľahká orientácia vedie zákazníkov k jednoduchšiemu nákupu. Oproti pôvodnému designu sú produkty delené taktiež podľa ťažkostí a podľa výrobcu, čo urýchľuje vyhľadávanie tovaru. E-shop je úplne automaticky plnený kompletným sortimentom a cenami od distribútorov. Samozrejmosťou je aj automatické načítanie obrázkov, príbalových letákov a základných textov.

Tento e-shop je špecifický modulom možnosti rozvozu. Zákazník má na výber dve zóny, kam si môže nechať svoju objednávku doviesť. V prípade, že si zákazník nie je istý svojim výberom, má možnosť pri každom produkte opýtať sa naň lekárnika formou emailu.

 Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek