ADVINObrázek

Lekáreň LEXUpozornenie: Prevádzka tohto webu je v súčasnosti pozastavená.

Lekárenský e-shop lekárne LEX je ukážkou e-shopu novej generácie. Pri neustálom vývoji e-shopov samozrejme priebežne dopĺňame množstvo zlepšení, ktoré sú zamerané tak ako na zákazníkov a optimalizáciu e-shopu, aby dosahoval čo najvyšší zisk, tak aj na zjednodušenie procesu administrácie pre obsluhu e-shopu.

V prípade Lekárne LEX sme vytvorili špeciálne vylepšenie, ktoré má pozitívny vplyv na rýchlosť zobrazovania výpisu produktov v e-shope. Momentálne pracujeme na riešení, ktoré načítanie produktov ešte viac urýchli.

Na tomto e-shope sme vytvorili:Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek