ADVINObrázek

Lekáreň Bona


Upozornenie: tento e-shop má nový design.

Internetová lekáreň Bona je ďalším lekárenským e-shopom z našej produkcie. Ako všetky naše e-shopy je i tento e-shop kompletne automatický plnený sortimentom a cenami od distribútorov, fotografiami a príbalovými letákmi. Správa e-shopu teda kladie na prevádzkovateľa minimálne nároky. Obsluha sa tým pádom môže venovať len vybavovaniu objednávok a práci s akciovými ponukami a novinkami.

Tento e-shop obsahuje tiež „pravý stĺpec“, v ktorom má zákazník vybrané produkty na očiach v celom priebehu nákupu i pri prehliadaní detailov iných produktov.

Na tomto e-shope sme vytvorili:Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek