ADVINMobilné nákupy v budúcnosti

Publikováno dne: 17.8.2015

Internet je stále rozšírenejším nástrojom pre možnosti získavania dát, informácií, ale tiež miestom kontaktov a je miestom nových príležitostí.

Ľudia využívajú internet v každodennom živote. Podnikatelia, firmy i veľké spoločnosti by sa bez webových stránok či e-shopov nezaobišli. On-line obchodovanie sa v priebehu niekoľkých posledných rokov rozšírilo hneď niekoľkonásobne. Ľudia si zvykajú nakupovať na internete čím ďalej tým viac. K tomu prispievajú i mobilné zariadenia. Webové aplikácie, ktoré sú naprogramované ako mobilné alebo sú responzívne, napomáhajú rastu nákupov i celkového pohybu užívateľov po internete, sú lepšie radené vo výsledkoch vyhľadávania a tiež dosahujú väčšie zisky.

Stále viac e-shopov a webov preto nájdeme práve v týchto podobách. Ako vyzerá mobilný alebo responzívny web? To si môžete prečítať v našej novinke. V prípade otázok nás neváhejte kontaktovať.


Nakupovanie on-line má opäť vzostupný trend.


9.1.2020

viac

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru v uplynulom roku a do nového roku 2020 Vám prajeme veľa zdravia, šťastia, osobných i pracovných úspechov.


12.12.2019

viac

Na otázku Kedy začať s e-shopom existuje jednoduchá odpoveď. Kedykoľvek.


5.11.2019

viac
» archív noviniek