ADVINPrečo je dôležitý on-line marketing?

Publikováno dne: 26.2.2015

On-line marketing, internetový marketing, e-marketing, marketing na internete, a.i. Nielen tieto slová používame pri aplikácií marketingových stratégií na internete. On-line marketing je široká oblasť, ktorá je v dnešnej dobe veľmi dôležitá pre podnikanie. Populácia sa čím ďalej tým viac pohybuje na internete a pri dennej práci s internetom tak má online marketing väčší význam než napríklad plošná televízna reklama.

On-line marketingom môžeme omnoho lepšie zacieliť na našich potenciálnych zákazníkov, taktiež je lepšie merateľný než už zmienená televízna reklama. Pre to, aby bol on-line marketing efektívny je nutné správne zvoliť a naplánovať marketingovú stratégiu. Nástrojov marketingu na internete je nepreberné množstvo a je nutné zvoliť si také nástroje, ktoré sú vhodné pre cieľ marketingovej stratégie i oblasť jej zamerania. Naplánovať koncepciu online marketingovej stratégie tak, aby bola efektívna a prostriedky neboli vynaložené neefektívne, nie je jednoduché.

S využitím nástrojov ako je SEO, PPC kampane, kontextová reklama, bannerová reklama, newslettery, sociálne siete a ďalšie, Vám rada pomôže spoločnosť Advin. V tejto oblasti sa neustále vzdelávame a o internetový marketing sa už niekoľko rokov staráme i veľkým spoločnostiam. Neváhajte preto využiť náš kontaktný formulár pre Vaše dotazy.

 

 

 


Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek