ADVINFiremné bulletiny

Publikováno dne: 21.5.2014

Rozširujeme našu ponuku internetovej reklamy a ako novinku ponúkame kompletnú tvorbu a hromadné rozosielanie firemných bulletinov a newsletterov.

Reklama na internete je veľmi široký odbor, ktorý sa neustále vyvíja a rozširuje. Preto rozširujeme i našu ponuku a nezaoberáme sa len tvorbou webových stránok alebo PCC reklamou, ale ponúkame aktuálnu a čím ďalej komplexnejšiu reklamu na internete.

Hromadné rozosielanie firemných bulletinov alebo newsletterov, ktoré sú vytvorené priamo na mieru pro konkrétnu firmu alebo spoločnosť, je veľmi účinným nástrojom, vďaka ktorému jednoducho a elegantne pripomeniete Vašu spoločnosť všetkým Vašim zákazníkom. Táto metóda je taktiež veľmi efektívna (pomer ceny a prínosu pre spoločnosť)a aj príjemcovia ju vnímajú veľmi pozitívne.


Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek