ADVINWebové stránka a ich návštevnosť

Publikováno dne: 3.5.2014

Tvorba webových stránok prináša množstvo rôznych požiadaviek a nárokov. Jedná z najzákladnejších požiadaviek je práve vysoká návštevnosť webových stránok.

Dobrá návštevnosť webovej stránky, a to predovšetkým stránky, na ktorú chceme dostať návštevníka, nie je dôležitá len pre zadávateľa webu, ale samozrejme i pre nás, tých, ktorí www stránky tvoríme.

Preto prichádzame s novou bezplatnou službou pre všetkých klientov – každý mesiac informujeme majiteľa alebo správcu webových stránok, ktoré vytvorila naša spoločnosť, o aktuálnej návštevnosti za uplynulý mesiac. K týmto údajom dopĺňame tiež informácie o počte návštev za predchádzajúce mesiace a zhrnutie trendu vývoja návštevnosti.

Neposkytujeme však len tieto informácie o aktuálnom stave. Našim klientom súčasne navrhujeme a doporučujeme vhodné kroky pre udržanie rastúceho trendu návštevnosti alebo pre jeho obnovenie.

Táto služba je úplne zadarmo a je určená pre všetkých našich klientov, s ktorými spoločnosť ADVIN v minulosti spolupracovala pri tvorbe webových stránok.


Slovenský zákazník uprednostní prehľadný a jednoduchý e-shop pred tým veľkým.


10.8.2023

viac

O priazni zákazníkov rozhodujú mobilné zariadenia.


6.3.2023

viac

V období Vianoc ľudia stále častejšie nakupujú online. Stále častejšie však, vďaka pandémii, nakupujú na lekárenských e-shopoch.


15.12.2022

viac
» archív noviniek