ADVINTvorba webových stránok, to nie sú len samotné www stránky

Publikováno dne: 15.1.2014

Pri tvorbe webových stránok je potrebné dbať na množstvo aspektov. Nie je to LEN o kvalitne napísanom kóde webu, o grafike s dôrazom na tzv. použiteľnosť webu alebo o SEO optimalizácii.

Rôzni tvorcovia webových stránok bohužiaľ veľmi často nepovažujú vyššie uvedené parametre kvality za zásadné alebo aspoň dôležité.

Inak sa totiž nedajú vysvetliť veľmi časté chyby, ktoré vidíme pri analýze webových stránok klientov, ktorí nás oslovujú so žiadosťou o pomoc, keď zistia, že ich súčasný web neplní svoj účel, teda neprináša spoločnosti zisk alebo iný benefit.

Aspekty spomenuté v úvode sú pre ADVIN našťastie samozrejmosťou. Ale napriek tomu sa stále vzdelávame a učíme sa nové techniky a princípy z oblasti tvorby webu, ale aj z vývoja internetového marketingu. Vďaka tomu dokážeme vytvárať skutočne konkurencieschopné a ziskové webové stránky a e-shopy.


Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek