ADVINNajkvalitnejší hosting pre webové stránky našich klientov

Publikováno dne: 28.12.2013

Pre naše webové projekty sme sa rozhodli prejsť na jeden z najkvalitnejších súčasne dostupných hostingov. Dôvod je stále zkvalitňovanie našich služieb a tvorba lepších, spoľahlivejších webových stránok pre našich klientov.

Kvalitný hosting hrá v prípade webových stránok alebo aplikácií zásadnú rolu.

Stránky musia byť neustále dostupné, musia sa rýchle načítať, v prípade straty dát (z akéhokoľvek dôvodu) musí byť k dispozícií ich záloha a to, pokiaľ možno, až niekoľko týždňov do minulosti.

Kvalitný hosting tiež musí umožňovať nastavovanie pokročilých funkcií, ktoré vo výsledku podporujú napr. i SEO optimalizáciu webových stránok.

Tie najkvalitnejšie hostingové služby sú umiestnené v klimatizovaných a strážených datacentrách, každodenné zálohovanie prebieha priamo v datacentre, a taktiež aj v druhom datacentre v inej budove a v inej časti mesta.

Výpočetný výkon je zabezpečený tými najvýkonnejšími servermi, kde sú dáta oddelené od samotnej výpočtovej kapacity. Výkon i dáta sú zdvojené, preto i pri mimoriadnej poruche nehrozí viac než 10 sekundový výpadok funkcie webových stránok.


Slovenský zákazník uprednostní prehľadný a jednoduchý e-shop pred tým veľkým.


10.8.2023

viac

O priazni zákazníkov rozhodujú mobilné zariadenia.


6.3.2023

viac

V období Vianoc ľudia stále častejšie nakupujú online. Stále častejšie však, vďaka pandémii, nakupujú na lekárenských e-shopoch.


15.12.2022

viac
» archív noviniek