ADVINObrázek

Lekáreň US


www.lekarna.us

Internetový e-shop lekarna.us je ďalším naším lekárenským e-shopom. Tak ako všetky naše lekárenské e-shopy v Českej republike obsahuje i tento e-shop kompletné automatické plnenie sortimentu i cenami od distribútorov. Automaticky sa načítavajú i fotografie a príbalové letáky. Prevádzkovateľ má tým pádom minimálnu réžiu so správou e-shopu. Obsluha sa zaoberá len vybavovaním objednávok a vkladaním akciových cien a noviniek.

Tento e-shop obsahuje špeciálny modul rozvozu, ktorý umožňuje zákazníkovi vybrať si z 2 zón rozvozu. Obsluha e-shopu v administrácii prehľadne vidí, akému počtu zákazníkov z každej zóny majú priviesť objednávky.

Na tomto e-shope sme vytvorili:Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek