ADVINObrázek

E-shop Nej-apatyka


www.nej-apatyka.cz

Môžeme sa pochváliť novým e-shopom, ktorý je prepojený s lekárenským softwarom Lekis. Objednávka, ktorú zákazník vytvorí v e-shope, je automaticky posunutá do lekárenského softwaru, kde lekárnik pracuje s objednávkou v známom prostredí. E-shop disponuje i automatickým porovnaním ponuky distribútora so skladom lekárne. To znamená, že sa na e-shope zobrazujú aj tie položky, ktoré distribútor na sklade nemá, ale lekáreň áno. Preto ich môže na e-shope predávať ďalej.

Graficky je e-shop tiež veľmi pekne vybavený. Použiteľnosť webu je úplnou samozrejmosťou pri všetkých našich e-shopoch. V tomto prípade sa naviac po prejdení myšou na ľavé vertikálne menu rozbalí ďalšie okienko s prehľadom podkategórií PharmDat.

 Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek