ADVINAko zviditeľniť svoj e-shop

Publikováno dne: 10.10.2016

Firiem, ktoré podnikajú prostredníctvom internetu, je stále väčšie množstvo. Veľký počet podnikateľov v priebehu hospodárskej krízy presunulo svoje aktivity práve týmto smerom ako poslednú možnosť záchrany. A veľmi rýchlo zistili, že tento krok mali urobiť už omnoho skôr.

Podnikanie na internete, napríklad prostredníctvom e-shopu, prináša totiž mnoho výhod. Medzi nezanedbateľné patrí určite vyšší zisk spojený so znížením nákladov. Na internete sa v dnešnej dobe dá zohnať v podstate čokoľvek, všetko záleží len na tom, ako určitý sortiment predajca ponúka a akú starostlivosť venuje webovým stránkam e-shopu. A touto problematikou sa zaoberáme my. Advin vytvára pútavú reklamu, vďaka SEO optimalizácii dokážeme zviditeľňovať nami vytvorené webové stránky, e-shopy, alebo mikrostránky. V maximálnej možnej miere automatizujeme e-shopy, ktoré tvoríme vždy na mieru a s ohľadom na ponúkaný produkt. Venujeme pozornosť textom tak, aby sa vytvorili tzv. „friendly“ podmienky pre vyhľadávače, minimalizujeme rušivé elementy na stránkach. Vieme, aké dôležité je nasmerovať zákazníka práve k vám. Preto webové stránky robíme prehľadne, e-shopy efektívne a newslettery tak, aby nepadali do spamu a zobrazovali sa vašim zákazníkom už pri otvorení e-mailu. A hlavne pracujeme spôsobom, vďaka ktorému sa zákazníci radi vracajú práve k vám a vy potom k nám.

Referencie sú poďakovaním za našu prácu.

Nebojte sa podnikať na internete. Advin vám pripraví vhodné podmienky pre vaše začiatky alebo pre ďalší rozvoj.


Slovenský zákazník uprednostní prehľadný a jednoduchý e-shop pred tým veľkým.


10.8.2023

viac

O priazni zákazníkov rozhodujú mobilné zariadenia.


6.3.2023

viac

V období Vianoc ľudia stále častejšie nakupujú online. Stále častejšie však, vďaka pandémii, nakupujú na lekárenských e-shopoch.


15.12.2022

viac
» archív noviniek