ADVINObrázek

E-shop lekárne U Madony


www.lekarna-madona.cz

Internetová lekáreň U Madony je ďalším lekárenským e-shopom, ktorý sme komplexne realizovali. Samozrejmou súčasťou je i v tomto e-shope automatické načítanie celého sortimentu (viac než 15 000 položiek) vrátanie cien, popisov, obrázkov a príbalových letákov od veľkoobchodného dodávateľa.

V e-shope sme vytvorili priestor pre akciové ponuky, novinky i funkciu pokročilého vyhľadávania. Zákazníci majú tiež možnosť položiť odborné otázky o konkrétnych prípravkoch a získať kvalifikovanú odpoveď priamo od lekárnika.

V tomto e-shope sme vytvorili:Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek