ADVINPlatby na e-shope

Publikováno dne: 11.1.2021

Výber z možných platieb na e-shopoch je veľký. Ako teda vybrať to najlepšie práve pre váš e-shop? Počas nášho dlhoročného pôsobenia sme skúšali rôzne platobné brány na e-shopoch.

Obrázek

Jedna však dlhodobo vedie. Je to platobná brána ComGate, ktorú odporúčame našim klientom predovšetkým pre jej spoľahlivosť a nízke poplatky, ktoré môžu byť za určité aktivity až na nule.
Platobná brána ComGate ponúka ako bežný bankový prevod, tak platbu kartou, alebo platbu cez bankové tlačidla. Pre kamenné predajne ponúka ComGate tiež platobné terminály. Ide teda o komplexné služby zákazníkovi.


Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek