ADVINE-shop ešte pred Vianocami

Publikováno dne: 26.6.2015

Jeseň patrí k najziskovejším obdobiam z celého roka. Je to z dôvodu blížiacich sa Vianoc, kedy ľudia nakupujú darčeky na internete a to v stále vzrastajúcej miere.

Ľudia si zvykli uľahčovať si život za pomoci internetu všetkými možnými spôsobmi. Nákup nie len vianočných darčekov tak nie je výnimkou. Ľudia môžu vďaka internetu nakupovať 24h denne a využiť tak flexibilitu tohoto odvetvia. Prehliadať e-shopy a objednávať svoj tovar môžu zákazníci jednoducho kedykoľvek a kdekoľvek vďaka mobilným zariadeniam. E-shopy, ktoré sú optimalizované pre mobilné zariadenia sú potom pre návštevníka ľahšie ovládateľné. Ten si tak môže pohodlne prehliadať tovar i nakupovať na svojom mobilnom zariadení bez obmedzení.

Najväčší objem nákupu e-shopy zaznamenávajú od septembra až do decembra. V tejto dobe sa tiež zosilňuje marketingová propagácia produktov i celých e-shopov. Teraz, cez prázdniny, prichádza tá správna doba, kedy je nutné začať programovať e-shop, aby ste stihli ešte tohtoročné vianočné nákupy Vašich zákazníkov.

Ak potrebujete poradiť s tým, ako by mal Váš e-shop vyzerať, neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 


Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek