ADVINNewslettery a lekárenský e-shop? Načo a prečo?

Publikováno dne: 21.12.2014

Newsletter, inak povedané direct mail alebo len email, je dnes už úplne bežnou súčasťou internetového marketingu a to nielen v prípade veľkých spoločností.

Prečo?

Je to dobrý spôsob na to, aby Vaša lekáreň priamo oslovila súčasných i nových zákazníkov. Jednou z jeho hlavných výhod je možné cielenie na konkrétnu skupinu užívateľov (podľa veku, pohlavia, miesta bydliska, atď.). Dôležitou súčasťou newsletterov je samozrejme databáza emailov. S tým súvisí práve ono spomenuté rozdelenie do „skupín“.

Máte k dispozícii tisícky emailov, ale nemáte k nim ďalšie potrebné doplňujúce informácie, ako napríklad vek, pohlavie, povolanie…? Nedosiahnete tak presného „newsletterového cielenia“, ako je tomu v prípade, že tieto informácie vlastníte, ale aj tak máte celkom slušnú šancu, že sa k Vám zákazníci vrátia. Keďže sme si vedomí sily kvalitne spracovaných newsletterov, samozrejme nájdete túto službu v našej ponuke. Neváhajte a kontaktujte nás!

POZOR!

Pokiaľ chcete newslettery rozosielať, nezabudnite, že musíte dať cieľovým úžívateľom možnosť odhlásiť sa z Vašej databázy!


Nakupovanie on-line má opäť vzostupný trend.


9.1.2020

viac

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru v uplynulom roku a do nového roku 2020 Vám prajeme veľa zdravia, šťastia, osobných i pracovných úspechov.


12.12.2019

viac

Na otázku Kedy začať s e-shopom existuje jednoduchá odpoveď. Kedykoľvek.


5.11.2019

viac
» archív noviniek