ADVINNewslettery a lekárenský e-shop? Načo a prečo?

Publikováno dne: 21.12.2014

Newsletter, inak povedané direct mail alebo len email, je dnes už úplne bežnou súčasťou internetového marketingu a to nielen v prípade veľkých spoločností.

Prečo?

Je to dobrý spôsob na to, aby Vaša lekáreň priamo oslovila súčasných i nových zákazníkov. Jednou z jeho hlavných výhod je možné cielenie na konkrétnu skupinu užívateľov (podľa veku, pohlavia, miesta bydliska, atď.). Dôležitou súčasťou newsletterov je samozrejme databáza emailov. S tým súvisí práve ono spomenuté rozdelenie do „skupín“.

Máte k dispozícii tisícky emailov, ale nemáte k nim ďalšie potrebné doplňujúce informácie, ako napríklad vek, pohlavie, povolanie…? Nedosiahnete tak presného „newsletterového cielenia“, ako je tomu v prípade, že tieto informácie vlastníte, ale aj tak máte celkom slušnú šancu, že sa k Vám zákazníci vrátia. Keďže sme si vedomí sily kvalitne spracovaných newsletterov, samozrejme nájdete túto službu v našej ponuke. Neváhajte a kontaktujte nás!

POZOR!

Pokiaľ chcete newslettery rozosielať, nezabudnite, že musíte dať cieľovým úžívateľom možnosť odhlásiť sa z Vašej databázy!


Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek