ADVINPrečo investovať do internetového obchodu pre Vašu lekáreň?

Publikováno dne: 1.11.2014

Mnoho ľudí pohybujúcich sa vo svete obchodu často presadzuje názor že e-shop v dnešnej dobe nemá zmysel. Ako dôvod uvádzajú pracnosť, vysokú cenu, nízky zisk, zahlcenosť trhu e-shopmi či nedostatočné množstvo personálu, ktorý by sa mohol venovať obsluhe.

Tieto argumenty väčšinou vychádzajú z obáv, alebo „dobre mienenej“ rady konkurencie, ktorej hlavným cieľom je odstrániť potenciálne ohrozenie zo strany inej firmy. Argumentov, ktoré hovoria internetovému obchodu ÁNO, je celá rada a určite nie sú výsledkom obáv či konšpirácie konkurenčnej firmy, ale sú podložené skúsenosťami.

K hlavným výhodám internetového obchodovania môžeme zaradiť nasledujúce:

Tento zoznam výhod e-obchodovania je možné neustále doplňovať. E-shop je jedným z nástrojov predaja, ktorý sa neustále rozvíja a skôr či neskôr bude pre množstvo obchodníkov nevyhnutnou súčasťou ich podnikania. Chce to len nebáť sa ísť do toho skôr, než Vás predbehne konkurencia.


Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek