ADVINPrečo investovať do internetového obchodu pre Vašu lekáreň?

Publikováno dne: 1.11.2014

Mnoho ľudí pohybujúcich sa vo svete obchodu často presadzuje názor že e-shop v dnešnej dobe nemá zmysel. Ako dôvod uvádzajú pracnosť, vysokú cenu, nízky zisk, zahlcenosť trhu e-shopmi či nedostatočné množstvo personálu, ktorý by sa mohol venovať obsluhe.

Tieto argumenty väčšinou vychádzajú z obáv, alebo „dobre mienenej“ rady konkurencie, ktorej hlavným cieľom je odstrániť potenciálne ohrozenie zo strany inej firmy. Argumentov, ktoré hovoria internetovému obchodu ÁNO, je celá rada a určite nie sú výsledkom obáv či konšpirácie konkurenčnej firmy, ale sú podložené skúsenosťami.

K hlavným výhodám internetového obchodovania môžeme zaradiť nasledujúce:

Tento zoznam výhod e-obchodovania je možné neustále doplňovať. E-shop je jedným z nástrojov predaja, ktorý sa neustále rozvíja a skôr či neskôr bude pre množstvo obchodníkov nevyhnutnou súčasťou ich podnikania. Chce to len nebáť sa ísť do toho skôr, než Vás predbehne konkurencia.


Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac

Výber z možných platieb na e-shopoch je veľký. Ako teda vybrať to najlepšie práve pre váš e-shop? Počas nášho dlhoročného pôsobenia sme skúšali rôzne p ...


11.1.2021

viac
» archív noviniek