ADVINWebové animácie

Publikováno dne: 5.9.2014

Je overené, že návštevníci si urobia názor na Vašu webovú stránku za prvú dvadsiatinu sekundy a dôveryhodnosť Vašej stránky je daná predovšetkým jej vzhľadom. Tak prečo ho nespestriť?

Väčšina užívateľov je schopná si po otvorení www stránky zapamätať len niekoľko málo prvkov, na ktoré si môžu dodatočne spomenúť a spojiť si ich s konkrétnou spoločnosťou. Takými motívmi môžu byť napríklad zaujímavé fotografie, grafické spracovanie stránky alebo, v dnešnej dobe čím ďalej populárnejšie animácie. Tie nám umožňujú rozpohybovať inak úplne statickú stránku a týmto spôsobom zaujať užívateľov alebo potenciálneho zákazníka.

Tvoríme javaScriptové animácie pre webové stránky, ktoré zaujmú Vašich návštevníkov. Výhodou týchto animácií napríklad v porovnaní s flashovými sú menšie nároky na prehliadač. Užívateľ nemusí mať nainštalovaný žiaden plugin.

Prečo animácie?

Na čo ich využiť?


Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek