ADVINPrečo vytvoriť webové stránky pre Vašu lekáreň?

Publikováno dne: 15.10.2014

Každý podnikavý človek si uvedomuje, že internet je v dnešnej dobe perfektné a nepostrádateľné miesto pre prezentáciu firmy, značky a výrobkov.

Mnoho firiem, ktoré sa rozhodnú pre tvorbu webových stránok, produktových stránok či e-shopov prostredníctvom odborníkov, veľmi často ušetrí na propagácii. Dokážu sa tak pomerne rýchlo dostať do povedomia širokej verejnosti, bez toho, aby investovali do reklamných letákov, billboardov či inej, tlačenej formy reklamy.

Vďaka správnej optimalizácii webových stránok dokáže firma zamerať svoju prezentáciu na požadovanú cieľovú skupinu a dosiahnuť tak veľmi kvalitných výsledkov v oblasti propagácie firmy. Takisto možnosť operatívne meniť zverejňované informácie je ****veľkou výhodou, vzhľadom na to, že umožňuje pružne reagovať na prípadnú spätnú väzbu klientov a upraviť tak prezentovanú ponuku, čo pri tlačenej forme reklamy nejde tak ľahko a už vôbec nie s minimálnymi nákladmi.


Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek