ADVINPravidlá prístupnosti webových stránok

Publikováno dne: 7.6.2014

Či už prevádzkujete veľký e-shop, alebo vlastníte len internetové stránky malého rozsahu, mal by Váš e-shop (ale i klasická webová stránka) rešpektovať tzv. pravidlá prístupnosti webu. Tvorba webových stránok má tiež svoje zákonitosti.

Webové stránky, ktoré vytvára naša spoločnosť, vždy spĺňajú hlavné kritéria pravidiel prístupnosti webu. Patrí medzi ne kvalitná SEO optimalizácia pre vyhľadávače, jednoduchá použiteľnosť tj. prehľadnosť webu, kvalitný design, ale i ďalšie zákonitosti tvorby webových stránok a spoločne tvoria všeobecný základ, ktorý zhrňuje najdôležitejšie zásady pre tvorbu kvalitných a efektívnych internetových stránok.


Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek