ADVINWebové stránka a ich návštevnosť

Publikováno dne: 3.5.2014

Tvorba webových stránok prináša množstvo rôznych požiadaviek a nárokov. Jedná z najzákladnejších požiadaviek je práve vysoká návštevnosť webových stránok.

Dobrá návštevnosť webovej stránky, a to predovšetkým stránky, na ktorú chceme dostať návštevníka, nie je dôležitá len pre zadávateľa webu, ale samozrejme i pre nás, tých, ktorí www stránky tvoríme.

Preto prichádzame s novou bezplatnou službou pre všetkých klientov – každý mesiac informujeme majiteľa alebo správcu webových stránok, ktoré vytvorila naša spoločnosť, o aktuálnej návštevnosti za uplynulý mesiac. K týmto údajom dopĺňame tiež informácie o počte návštev za predchádzajúce mesiace a zhrnutie trendu vývoja návštevnosti.

Neposkytujeme však len tieto informácie o aktuálnom stave. Našim klientom súčasne navrhujeme a doporučujeme vhodné kroky pre udržanie rastúceho trendu návštevnosti alebo pre jeho obnovenie.

Táto služba je úplne zadarmo a je určená pre všetkých našich klientov, s ktorými spoločnosť ADVIN v minulosti spolupracovala pri tvorbe webových stránok.


Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek