ADVINNajkvalitnejší hosting pre webové stránky našich klientov

Publikováno dne: 28.12.2013

Pre naše webové projekty sme sa rozhodli prejsť na jeden z najkvalitnejších súčasne dostupných hostingov. Dôvod je stále zkvalitňovanie našich služieb a tvorba lepších, spoľahlivejších webových stránok pre našich klientov.

Kvalitný hosting hrá v prípade webových stránok alebo aplikácií zásadnú rolu.

Stránky musia byť neustále dostupné, musia sa rýchle načítať, v prípade straty dát (z akéhokoľvek dôvodu) musí byť k dispozícií ich záloha a to, pokiaľ možno, až niekoľko týždňov do minulosti.

Kvalitný hosting tiež musí umožňovať nastavovanie pokročilých funkcií, ktoré vo výsledku podporujú napr. i SEO optimalizáciu webových stránok.

Tie najkvalitnejšie hostingové služby sú umiestnené v klimatizovaných a strážených datacentrách, každodenné zálohovanie prebieha priamo v datacentre, a taktiež aj v druhom datacentre v inej budove a v inej časti mesta.

Výpočetný výkon je zabezpečený tými najvýkonnejšími servermi, kde sú dáta oddelené od samotnej výpočtovej kapacity. Výkon i dáta sú zdvojené, preto i pri mimoriadnej poruche nehrozí viac než 10 sekundový výpadok funkcie webových stránok.


Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek