ADVINNajkvalitnejší hosting pre webové stránky našich klientov

Publikováno dne: 28.12.2013

Pre naše webové projekty sme sa rozhodli prejsť na jeden z najkvalitnejších súčasne dostupných hostingov. Dôvod je stále zkvalitňovanie našich služieb a tvorba lepších, spoľahlivejších webových stránok pre našich klientov.

Kvalitný hosting hrá v prípade webových stránok alebo aplikácií zásadnú rolu.

Stránky musia byť neustále dostupné, musia sa rýchle načítať, v prípade straty dát (z akéhokoľvek dôvodu) musí byť k dispozícií ich záloha a to, pokiaľ možno, až niekoľko týždňov do minulosti.

Kvalitný hosting tiež musí umožňovať nastavovanie pokročilých funkcií, ktoré vo výsledku podporujú napr. i SEO optimalizáciu webových stránok.

Tie najkvalitnejšie hostingové služby sú umiestnené v klimatizovaných a strážených datacentrách, každodenné zálohovanie prebieha priamo v datacentre, a taktiež aj v druhom datacentre v inej budove a v inej časti mesta.

Výpočetný výkon je zabezpečený tými najvýkonnejšími servermi, kde sú dáta oddelené od samotnej výpočtovej kapacity. Výkon i dáta sú zdvojené, preto i pri mimoriadnej poruche nehrozí viac než 10 sekundový výpadok funkcie webových stránok.


Nakupovanie on-line má opäť vzostupný trend.


9.1.2020

viac

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru v uplynulom roku a do nového roku 2020 Vám prajeme veľa zdravia, šťastia, osobných i pracovných úspechov.


12.12.2019

viac

Na otázku Kedy začať s e-shopom existuje jednoduchá odpoveď. Kedykoľvek.


5.11.2019

viac
» archív noviniek