ADVINAko zviditeľniť svoj e-shop

Publikováno dne: 10.10.2016

Firiem, ktoré podnikajú prostredníctvom internetu, je stále väčšie množstvo. Veľký počet podnikateľov v priebehu hospodárskej krízy presunulo svoje aktivity práve týmto smerom ako poslednú možnosť záchrany. A veľmi rýchlo zistili, že tento krok mali urobiť už omnoho skôr.

Podnikanie na internete, napríklad prostredníctvom e-shopu, prináša totiž mnoho výhod. Medzi nezanedbateľné patrí určite vyšší zisk spojený so znížením nákladov. Na internete sa v dnešnej dobe dá zohnať v podstate čokoľvek, všetko záleží len na tom, ako určitý sortiment predajca ponúka a akú starostlivosť venuje webovým stránkam e-shopu. A touto problematikou sa zaoberáme my. Advin vytvára pútavú reklamu, vďaka SEO optimalizácii dokážeme zviditeľňovať nami vytvorené webové stránky, e-shopy, alebo mikrostránky. V maximálnej možnej miere automatizujeme e-shopy, ktoré tvoríme vždy na mieru a s ohľadom na ponúkaný produkt. Venujeme pozornosť textom tak, aby sa vytvorili tzv. „friendly“ podmienky pre vyhľadávače, minimalizujeme rušivé elementy na stránkach. Vieme, aké dôležité je nasmerovať zákazníka práve k vám. Preto webové stránky robíme prehľadne, e-shopy efektívne a newslettery tak, aby nepadali do spamu a zobrazovali sa vašim zákazníkom už pri otvorení e-mailu. A hlavne pracujeme spôsobom, vďaka ktorému sa zákazníci radi vracajú práve k vám a vy potom k nám.

Referencie sú poďakovaním za našu prácu.

Nebojte sa podnikať na internete. Advin vám pripraví vhodné podmienky pre vaše začiatky alebo pre ďalší rozvoj.


Od tohto roku platí v SR nová legislatíva ohľadom používania cookies na e-shopoch a weboch. To mnohí návštevníci určite postrehli. Čo je ale na nič no ...


13.9.2022

viac

Každý okamih je vhodný pre zásadné rozhodnutie - zaobstarať si e-shop (nielen pre lekáreň) a umožniť tak zákazníkom nakupovať online z pohodlia domova.


22.11.2021

viac

E-shopy zaznamenali v roku 2020 explozívny nárast tržieb. Za rok 2019 predstavovali tržby e-shopov okolo 155 miliárd, za rok 2020 sa však čísla vyšplha ...


11.2.2021

viac
» archív noviniek