ADVINPredaj cez internet stále rastie

Publikováno dne: 2.2.2014

V roku 2011 dosiahol v SR objem predaja prostredníctvom e-shopov hodnotu 167 mil. eur. V porovnaní s rokom 2010 sa jedná o nárast o 16,8%! A to v roku 2005 tvoril v SR ročný objem predaja cez internet necelých 40 mil. eur.

Existuje niekoľko dôvodov, prečo objem predaja cez internet stále rastie. Prostredníctvom e-shopov dnes ľudia nakupujú viac produktov (rastie priemerná hodnota objednávky – cca 138 eur), rastie i početnosť nákupov cez internet (jeden zákazník nakúpi viackrát) a taktiež nakupuje cez internet omnoho širšie spektrum zákazníkov (napr. aj starší ľudia).

Očakávame, že tento trend bude pokračovať aj v nasledujúcich rokoch. Tým pádom, čo sa týka konkurencie e-shopov, bude hrať čím ďalej väčšiu rolu nie len kvalitný zákaznícky servis, ale zásadným spôsobom bude rásť i dôležitosť kvalitne naprogramovaného kódu e-shopu z hľadiska SEO optimalizácie a veľmi dobrá „použiteľnosť“ e-shopu, aby sa na e-shope rýchlo a jednoducho zorientovali i zákazníci, ktorí s nákupom cez internet nemajú veľké skúsenosti.

E-shopy vyvíjané spoločnosťou ADVIN dbajú na všetky tieto požiadavky, o čom svedčí i nadpriemerné obchodné výsledky e-shopov z dielne ADVINu.


Nakupovanie on-line má opäť vzostupný trend.


9.1.2020

viac

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru v uplynulom roku a do nového roku 2020 Vám prajeme veľa zdravia, šťastia, osobných i pracovných úspechov.


12.12.2019

viac

Na otázku Kedy začať s e-shopom existuje jednoduchá odpoveď. Kedykoľvek.


5.11.2019

viac
» archív noviniek